Середа, 24.04.2024
emblema
Еколого-природничий ліцей №116 міста Києва
Меню сайту
Баннери
















Головна » 2020 » Квітень » 13 » Робимо освітній процес удома цікавим і корисним
10:00
Робимо освітній процес удома цікавим і корисним

Адміністрація, учителі та учні нашого ліцею продовжують працювати дистанційно, використовуючи різні освітні засоби та платформи для організації навчальної взаємодії учасників освітнього процесу. Серед них: телефонний зв’язок, сайт ліцею, електронна пошта ліцею та вчителів; соціальні мережі: Googl Диск, FaceBook; месенджери: Viber, Telegram; дистанційні платформи: Moodle, Google Classroom, Edmodo, «Мій клас»; cередовища для контролю і оцінювання знань, підготовки до ЗНО: Classtime, Google forms, Testorium, zno.osvita.ua, learningapps.org; середовища для проведення відеоконференцій, відеоуроків та відеоконсультацій: Zооm; хмарні сервіси: асинхронне навчання через хмару ліцею з активними посиланнями; електронні бібліотеки, уроки: urok.ippo.kubg.edu.ua, он-лайн школа «Ранок», «На урок», «Країна мрій»; масові відкриті онлайн курси: Прометеус, EdEra, Ilearn, Доступна освіта, «На урок», «Всеосвіта», Education, «Країна мрій», Дія. Цифрова освіта; телевізійна трансляція відеоуроків  у «Всеукраїнській школі онлайн» тощо.

Педагогічні працівники роблять усе можливе, щоб карантин не вплинув на процес навчання і діти засвоїли програму. Кожен обирає свій спосіб залучення учнів до дистанційного навчання, враховуючи особливості та вік дітей.

Учителі української мови та літератури рекомендують учням презентації, відеоролики, відеофільми, аудіодиктанти, відеоуроки, проводять літературні диктанти, інтерактивні завдання, тестування за вивченими темами, готують учнів до ЗНО. Учні 5-х класів продекламували  вивчені напам’ять поезії через вайбер та записали відео.

Учителі математики працюють у віртуальних кабінетах для завдань учням на платформі Classroom, створюють цікаві завдання з допомогою інструменту learningapps, проводять відеоуроки на платформі Zoom.

Для організації продуктивного дистанційного навчання учителі історії та правознавства забезпечують дітей ілюстрованим відеоматеріалом на YouTube каналі iLearn освітньої платформи громадської спілки  «Освіторія». Для візуалізації рівня розуміння та прогресу усього класу в живому часі використовують можливості  Classtime. Цей сервіс допомагає швидко та якісно опитати клас і миттєво відстежити, наскільки діти опанували матеріал.

Учителі зарубіжної літератури, англійської мови створюють завдання, аудіофайли, відеофайли, youtube-контент, форми перевірки завдань (коментарі до робіт), використовуючи            Classroom, на MyEnglishLab створено онлайн-курси для учнів.

При проведенні дистанційних уроків біології та екології учителі пропонують учням виконати міні-проєкти («Природа Голосіївського лісу» - 5 клас, «Як навчаються пташенята» - 7 клас,  «Вірусні та бактеріальні захворювання» - 9 клас),  презентації до тем, що вивчаються, заповнити таблиці в друкованих зошитах та зробити висновки. 

Цікаво та творчо проводиться дистанційне навчання з географії, хімії, фізики, основ здоров’я, фізичної культури, образотворчого мистецтва, трудового навчання.  Відео, опорні конспекти, презентації, інтерактивні вправи, проєкти, руханки, консультації учителів.

Діти сьогодні зростають у цифровому світі, цілком природним є цифрове середовище, яке вони використовують для отримання та обміну інформацією. Для них не є проблемою навчатися онлайн дистанційно, навпаки – це нова цікава пригода для дитини. Необхідно намагатися правильно організовувати робочий день дитини, щоб вона поринала в процес вивчення матеріалу дуже швидко та з величезним інтересом. Це і є важливим завданням педагогічного колективу еколого-природничого ліцею №116 міста Києва.

Категорія: Дистанційне навчання | Переглядів: 506 | Додав: Osiris_Dometeph | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Календар
«  Квітень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930
Статистика

Copyright MyCorp © 2024
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz