Четвер, 13.12.2018
emblema
Еколого-природничий ліцей №116 міста Києва
Меню сайту
Баннери
















Новини

Учасники та переможці

Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів

у 2014-2015 навчальному році

  • Грушецька Аліна, учениця 9 класу, І  місце у ІІ (районному етапі ) етапі 15  Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, І місце у ІІ (районному) етапі 5 Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, ІІІ місце у ІІ (районному) етапі Всеукраїнського конкурсу з українознавства
  • Фадєєва Варвара, учениця 11 класу, І місце у ІІ (районному)  етапі 5 Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, ІІ місце ІІ (районному) етапі Всеукраїнського конкурсу з українознавства, ІІІ місце в Міському учнівському конкурсі з українознавства
  • Грисюк Нікіта, учень 9 класу, 4 місце у Всеукраїнському конкурсі «Intel Еко-Україна 2015», брав участь у Всеукраїнському  біологічному форумі  учнівської та студентської молоді “Дотик природи”, у Всеукраїнській олімпіаді з екології ДрімЕКО (нагороджений Дипломоми та сертифікатами учасника конкурсів, бронзовою медаллю за перемогу в олімпіаді в категорії «Місто моє»)
  • Сіненко Богдан, учень 11 класу, ІІІ місце у Всеукраїнському  біологічному форумі  учнівської та студентської молоді “Дотик природи” (нагороджений Дипломом ІІІ ступеня, сертифікатом за ІІІ місце у категорії «Ботаніка»)
  • Лоповок Карина, учениця 11 класу,  брала участь у Всеукраїнському  біологічному форумі  учнівської та студентської молоді “Дотик природи” (нагороджена Дипломом та сертифікатом учасника конкурсу)
  • Потоцький Андрій, учень 11 класу, брав участь у Всеукраїнському  біологічному форумі  учнівської та студентської молоді “Дотик природи” (нагороджений Дипломом та сертифікатом учасника конкурсу)
  • Курбатов Євген, учень 11 класу, брав участь у Всеукраїнському  біологічному форумі  учнівської та студентської молоді “Дотик природи” (нагороджений Дипломом та сертифікатом учасника конкурсу)
  • Кириченко Святослав, учень 10 класу, брав участь у Всеукраїнському  біологічному форумі  учнівської та студентської молоді “Дотик природи” (нагороджений Дипломом та сертифікатом учасника конкурсу)
  • Федоренко Дмитро, учень 9 класу, брав участь у Всеукраїнському конкурсі «Intel Еко-Україна 2015» (нагороджений Дипломом та сертифікатом учасника конкурсу)  
  • Коробова Людмила, учениця 9 класу, брала участь у Всеукраїнському конкурсі «Intel Еко-Україна 2015»  (нагороджена Дипломом та сертифікатом учасника конкурсу)
  • Чирва Віталій, учень 9 класу, брав участь у Веукраїнській олімпіаді з екології ДрімЕКО (нагороджений Дипломом та сертифікатами учасника конкурсу, бронзовою медаллю за перемогу в олімпіаді в категорії «Місто моє»)
  • Редько Діана-Катерина, учениця 6 класу, І місце у ІІ (районному етапі ) етапі 15 Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, ІІ місце у районному конкурсі-фестивалі героїко-патріотичної пісні «Герої не вмирають», присвяченого 70-й річниці визволення України від німецько-фашистських загарбників.
  • Лук’янчук Діана, учениця 8 класу,  ІІ місце у І ( міському) етапі Всеукраїнського конкурсу науково-дослідницьких робіт для учнів 6-8 класів, ІІ місце у районному конкурсі-фестивалі героїко-патріотичної пісні «Герої не вмирають», присвяченого 70-й річниці визволення України від німецько-фашистських загарбників.

 

Календар
«  Грудень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Статистика

Copyright MyCorp © 2018