На базі ліцею проведено майстер-клас з виготовлення народної іграшки, букетів з цукерок, плетіння декоративних резинок.
Майстер-клас провели викладачі кафедри соціальної педагогіки та інформаційних технологій гуманітарно-педагогічного факультету Національного університету біоресурсів і природокористування України – Вікторова Леся Вікторівна, завідувач кафедри, доктор педагогічних наук, Лапа Оксана Вікторівна, кандидат педагогічних наук, старший викладач, студенти 3 та 4 курсу цього факультету.
Іграшка є засобом передавання культурного досвіду народу від покоління до покоління. Тому метою даного заходу є перш за все виховна цінність іграшки. Вона сприяє формуванню творчої діяльності у дітей, що так сьогодні важливо.
Протягом заняття діти були досить активні та із захопленням намагалися відтворити всі дії, уважно слухали розповідь у казковій формі про види та особливості народних іграшок. Робота з виготовлення народної іграшки дає можливість розширити уявлення дітей про витоки, регіональні особливості, творчі здобутки майстрів народної іграшки.
Дякує організаторам заходу - викладачам НУБіП України.